Powerofyoga

Sara Nowacka

img1465801724318

Spotkanie w kwietniu 2013 roku z Karoliną Piróg w Lady finess Club zmieniło moje życie. Jej niegasnąca żarliwość i pasja do Jogi trzyma mnie przy niej do dziś. Tą pasją skutecznie mnie zaraziła. Joga w wydaniu Karoliny za pierwszym razem zwaliła mnie z nóg i nigdy nie przestała zadziwiać i fascynować.
Paradoksalnie, ta dynamiczna praktyka okiełznała mój temperament. Wiem z doświadczenia, że Joga potrafi usunąć z ciała napięcia i traumy, otworzyć serce, kształtować charakter, uspokajać układ nerwowy i wprowadza spokój oraz zadowolenie. Wierzę, że zadowolenie to stan umysłu, a Joga poprzez stabilizację i integrację ciała z duchem, uczy kontrolować umysł i emocje.
Z zawodu jestem animatorem kultury i uwielbiam pracować z ludźmi, spotykać ich i poznawać. Na co dzień realizuję inną moją pasję, którą jest malarstwo artystyczne.
Ale moją największą fascynacją jest Joga, świadomy ruch i zgłębianie wiedzy na ten temat. Interesuje mnie psychosomatyka, ajurweda i zdrowe odżywianie. Zdobywam wiedzę także na warsztatach, dotąd z takimi nauczycielami jak: Karolina Piróg, Renata Depciuch, Łukasz Przywóski, Radek Rychlik, Dominika Fuga, Ewa Jaros, Samie Malkia i Małgorzata Kobus- Kwiatkowska.
Chcę dzielić się tą wiedzą i zarażać miłością do Jogi,  aby inni także mogli lepiej się czuć i być bardziej zadowoleni.